Boyalı Sanayi Boru Çeşitleri – Kaliteleri – Standartları ve Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

Boyalı Sanayi Borularısıcak haddelenmiş (HR) siyah hammadde bantlarından yüksek frekans kaynağı (ERW) kullanılarak, TS EN 10219-2 üretim standartlarına göre genellikle tercih olarak RAL 3009 (KIRMIZI ANTİPAS ASTAR BOYALI), RAL 9005 (SİYAH ANTİPAS ASTAR BOYALI) ve RAL 7016 (GRİ ANTİPAS ASTAR BOYALI) renk kodlarına sahip olarak üretilmektedir. Boyalı sanayi boruları korozyon direncini arttırmak ve ürünü korumaya alma amacı ile tercih edilmektedir. Sektör de geniş kitleye hitap ettiğinden dolayı , BOYALI BORU – BOYALI SANAYİ BORUSU – SANAYİ BORUSU – ANTİPASLI BORU – DEMİR BOYALI BORU – DÜZ UÇLU BOYALI BORU – BOYALI BORU PROFİL – KIRMIZI BOYALI BORU – FIRESIST BORU – ÖZEL SİYAH BOYALI BORU – GRİ BOYALI BORU – KIRMIZI RENK BORU – GRİ RENK BORU – SİYAH RENKLİ BORU gibi terimler ile de tabir edilebilmektedir.

Boyalı Sanayi Boruların da uygun fiyat ve çeşitliliğimiz ile Arsteel Metal Demir Çelik ve Yapı Mamulleri firması olarak talepleriniz için “ÇÖZÜME GİDEN YOL” olmaktayız.

Boyalı Sanayi Boruları ; ham olarak Boyalı Sac mamulünden veya Siyah Boru (HR) ürünlerinin makine ile Antipas Astar Boyalı , el işçiliği ile Kırmızı astar boyalı , siyah astar boyalı, gri astar boyalı ve işlemli olarak da kullanılabilmektedir.

Boyalı sanayi borusu üretim – tedarik ebatları ise;

Ebat Aralığı : 13mm – 323mm

Kalınlık Aralığı : 1,5mm – 10mm

olarak üretimi gerçekleşen Boyalı Sanayi Boruları ST37 (S235JR) – ST44 (S275JR) ve ST52 (S355JR) kaliteler de üretimden temini sağlanmaktadır.

Boyalı sanayi borularının genel ve temel kullanım alanları ,

Konstrüksiyon yapı sektörün de,
Otomotiv sektörün de,
İnşaat sektörün de,
Makine imalat sektörün de,
İskele ve kalıp sektörün de,
Konveyör, raf sistemleri,
Çatı sistemleri sektörün de,
Mobilya sektörün de,
Çit sektörün de,
Kazık ve tünel
 gibi sektörlerde ve uygulamalar da kullanımı olan Boyalı Sanayi Borularının farklı renk ve kaplama modellerinde üretimi gerçekleştirilmektedir.

Boyalı Sanayi Borusu (boyalı demir boru) fiyatları adet-kalınlık-çap-uzunluk-üretim cinsi-kalite gibi değerlere göre değişim göstermektedir.

Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusun da Boyalı Sanayi Boru Fiyatları, İskontoları ve Stok Bilgileri için firmamız ile iletişime geçiniz.

Diğer Boru çeşitlerimizi de görmek ve incelemek için BURAYA TIKLAYINIZ.